Sporti

Barcelona – Celta Vigo, ndeshja përfundon me këtë rezultat

12/02/2017 15:00
nga:Y.K

Barcelona ka barazuar 2-2 me Celta Vigon

Skuadra e Barcelonës pasi barazoi javën e kaluar me Valencian edhe këtë javë nuk ka arritur të fitojë në “Camp Nou”

Për Barcelonën golat i shënuan Messi dhe Suarez, ndërkohë për Celta Vigon kanë shënuar Aspas dhe Gomez

Pas këtij barazimi tani Barcelona ka 36 pikë pesë më shumë se sa Valencia e cila ka edhe një ndeshje më pak. @Gazeta Blic

12/09/2018 13:37

Suarez drejt largimit nga Barcelona