Sporti

Barcelona befason tifozët me përforcimin e ri

10/06/2017 15:53
nga:Gazeta Blic

Barcelona pritet ta forcojë mbrojtjen gjatë janarit. Sipas të përditshme sportive katallane, Mundo Deportivo, Barcelona në afatin kalimtar të janarit pritet ta transferoj qendërmbrojtësin e Palmeiras, Yerri Mina.

Barcelona ka një marrëveshje paraprake me Palmeiras për Minan dhe thuhet se do ta shfrytëzoj qysh në janar.

Edhe skuadra e Interit ka shfaqur interesim për Minan. Por, Nerazzurrët duhet të gjejnë ndonjë mbrojtës tjetër pas kolumbiani pritet të zbarkoj në Camp Nou.

06/16/2018 14:26

Barcelona kërkon transferimin e yllit të Juventusit