Sporti

Barcelona – Athletico Bilbao, kjo është nota e Leo Messit (Foto)

03/18/2018 18:34
nga:Lorik J

Skuadra e Barceonës ka fituar sot ndaj Athletic Bilbaos me rezultatin 2-0.

Paco Alcacer dhe Leo Messin ishin golashënuesit e Barçës këtë sfidë, shkruan GazetaBlic

Pas përfundimit të takimit, Whoscored ka publikuar notat e lojtarëve.

Lojtari më i mirë i takimit u shpall, Messi që u vlerësua me notën 9.1./GazetaBlic/

 

07/01/2020 09:39

Busquets e pranon: Mbrojtja e titullit, e vështirë