Sporti

Barça nuk keq dorë nga Coutinho, harton plan të ri për shërbimet e futbollistit

12/29/2017 09:28
nga:E.A

Përfshirja e Sergi Robertos në kuadër të marrëveshjes për Philippe Coutinhon do t’i përshpejtonte negociatat mes Liverpoolit dhe Barcelonës, raporton Don Balon.

Thuhet se Jurgen Klopp është admirues i madh i 25-vjeçarit, i cili mund të luajë si mesfushori dhe mbrojtësi i krahut të djathtë, transmeton Express.

Pengesë e një marrëveshjeje të tillë është vetë Roberto.

Megjithatë, i cili e ka bërë prioritet zgjatjen e kontratën me Barçën mbi të gjitha dhe supozohet se nuk e sheh Liverpoolin si njërin prej skuadrave më të mëdha të futbollit.

12/09/2018 13:37

Suarez drejt largimit nga Barcelona