Sporti

Ballkani shfrytëzon pushimin, udhëton drejt Maqedonisë

09/04/2019 19:13
nga:M K

Skuadra nga Suhareka e ka filluar në mënyrë mjaft të mirë sezonin e ri.

Deri më tani, nga tre xhiro sa janë zhvilluar, “Xhebrailat” kanë arkëtuar tre pesë pikë, duke regjistruar një fitore dhe dy barazime, shkruan GazetaBlic.

Megjithatë, pushimin dyjavor për shkak të ndeshjeve të kombëtares, duket se suharekasit do ta shfrytëzojnë në maksimum.

Ekspedita e udhëhequr nga Munishi ka arritur tashmë në Ohër, derisa nuk është paralajmëruar data e kthimit në Kosovë.

/GazetaBlic/

05/27/2020 22:12

Ballkani mëson rezultatet e testimeve për Covid 19 / Fatmirësisht, asnjë i infektuar