Lajme

“Bajram Gecaj më shumë duket si Ministër i Serbisë, se sa i Kosovës”

03/20/2017 22:02
nga:M H

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendojse në KQZ, Adnan Rrustemi, i ka reaguar këshilltarit të kryeministrit Isa Mustafa, Bajram Gecaj, i cili ka arsyetuar hapjen e vendvotimeve për zgjedhjet e Serbisë në Kosovë, këto reagime Rrustemi i ka bërë në rrjetin e tij social në Facebook, përcjell GazetaBlic.

 

Shënimi i plotë

Bajram Gecaj po e arsyeton hapjen e vendvotimeve për zgjedhjet e Serbisë në Kosovë me shpjegimin se zyra ndërlidhëse e Serbisë nuk paska hapësirë të mjaftueshme. Gecaj, po kujdeset për këtë veç me kanë ministër i Serbisë dhe jo i Kosovës.

P.S. Gecajt kurrë nuk iu dëgju zani për pamundësinë e mërgatës sonë për të votuar, sërish veç me kanë ministër i Serbisë.

05/24/2018 12:34

Meritat e Ramushit në fuqizimin e Listës Serbe në procesin e dialogut me Serbinë