Lajme

Bajram Gecaj i quan rrugaçë e vogabondë sulmuesit e Buzhalës

03/22/2020 19:00
nga:N.K

Zëvendësministri i Ministrisë së Punqve të Brendshme dhe Administratës Publike, Bajram Gecaj, ka reaguar ndaj tentim-sulmit ndaj drejtorit tëe Gazetës Express, Berat Buzhala

Përmes një komunikate për media, zëvendësminsitri Gecaj thotë se fjala e lirë mund edhe të mos na pëlqejë ndonjëherë, por çdo herë duhet të jetë e lirë dhe e konfrontueshme vetëm me fjalën tjetër të lirë dhe me forcën e argumenteve.

Shkrimi i plotë:

ZËVENDËSMINISTRI GECAJ DËNON RASTIN E KANOSJES DHE FYERJES NDAJ GAZETARIT BUZHALAFjala e lirë mund edhe mos të na…

Publiée par Bajram Gecaj sur Dimanche 22 mars 2020

08/01/2020 20:47

“Vota për VV-në është votë e humbur”