Bajqinovci tregon se si shpëtoi pas djegies së veturës

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci thotë se vetura e tij u dogj menjëherë pas ndezjes. Ai shton se ka arritur të dalë nga makina para se të marrë flakë automjeti, përcjellë Gazeta Blic. Postimi i tij i plotë: Sonte rreth orës 18:30 më është djegur vetura dhe kjo ka ndodhur menjëherë pas … Continue reading Bajqinovci tregon se si shpëtoi pas djegies së veturës