Lajme

Bahtiri: Mos e shfrytëzoni humbjen e një jete për sulme politike, turp ju qoftë!

05/04/2020 18:13
nga:N.K

Rasti tragjik i pasdites së djeshme në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, ka prekur gjithë opinionin.

Vdekja e tij po komentohet dhe ka ngjallur reagime të shumta tek politikanët.

Ndërsa kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, bën thirrje që humbja e jetës mos të shfrytëzohet për sulme politike.

Ky është postimi i plotë:

A ju ka mbetur një pikë ndërgjegje disa politikanëve, të cilët humbjen e jetës së një personi po e shfrytëzojnë për sulme politike ndaj Qeverisë? Turp ju qoftë!

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Musliu nga Gjilani. Lutem që Allahu ta mëshiroj me xhenet birin e tyre.

07/31/2020 10:28

Agim Bahtirit nuk ia la shenjë kriza ekonomike, në muajt e pandemisë mori dhuratë një “Range Rover