Showtime

Baby G sot feston ditëlindjen, mbush 23 vjet

07/17/2019 08:39
nga:Natyra

Këngëtarja e njohur, Baby G sot ka një ditë të veçantë.

Në këtë datë ajo feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk kanë munguar as urimet të shumta.

Përmes një statusi në ‘Instagram’ këngëtarja e mirënjohur ka bërë që sot po feston ditëlindjen e 23-të.

“Vajza e ditëlindjes merr çfarëdo që dëshiron këtë vit”, ka shkruar Baby G.