Showtime

Baby G dhe Fero publikojnë këngën më të re

07/17/2017 21:52
nga:D.I

Këngëtarja seksi Baby G dhe i riu Fero sot kanë publikuar projektin më të ri muzikor “No kiss”.

Baby G veç zërit të saj me muzikalitet të veçantë, duket shumë seksi në klipin e xhiruar në liqenin e Komanit, ku për adhuruesit e saj sjell gërshetimin e natyrës së bukur dhe trupin e saj të bukur, raporton KosovaPress.

Kënga sa po është hedhur në You Tube ka filluar të pëlqehet nga adhuruesit e dy këngëtarëve:

06/23/2018 16:43

Këngëtarja e njohur shqiptare flirton me policin?