Lajme

Babai i “rusëve” flet për arrestimin (VIDEO)

08/09/2017 21:01
nga:M H

Policia nuk i fali as shtetasit rusë e serbë që hynë ilegalisht në Kosovë, njofton Klan Kosova.

Babai i disa prej të arrestuarve thotë se ata nuk kishin qëllim të keq kur kaluan kufirin.

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes