Sporti

Babai i Florian Markut vjen me deklaratën e vitit para duelit me Dzevad Mutfic.

02/10/2018 22:44
nga:Lorik J

Florian Marku sot do të ndeshet me boshnjakun Dzevad Mutfic.

Ky meç zhvillohet në Linz të Austrisë, shkruan GazetaBlic

Meçi mes Dzevaad Mutfic dhe Florian Markut pritet të fillojë pas pak minutave.

Pak para këtij takimit, babai i Florian Markut ka dhënë një deklaratë ‘bombastike’.

“Shpresojë se do ta mbyllë meçin që në raundin e parë, së shpejti do të organizojmë një meç në Tiranë, pasi kemi shumë fansa të tij këtu”, tha ai për Supersport.

Ky meç do të transmetohet live në Supersport1./GazetaBlic

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat