Showtime

AZET, artisti llapjan që po çmend botën me talentin e tij

05/23/2018 01:29
nga:Gazeta Blic

U bë i njohur viteve të fundit.

Është ky reperi AZET, shkruan arbresh.info.

Ky artist është mik i mirë me Noizyn.

Kjo shihet qartë në postimet e tyre në Instagram ku komentojnë njëri-tjetrin.

Ani pse AZET nga Podujeva po çmend botën me talentin që posedon, e kaluara e tij ishte me probleme.

Burimet e portalit arbresh.info bëjnë të ditur që ky artist vite më parë u kap nga policia për përdorim të lëndëve narkotike dhe si pasojë e kësaj ai u burgos për 2 vite e gjysmë.

Duke qëndruar në burg AZET hodhi albumin e parë me titull ‘Fast Life’.

Përndryshe, në verën e këtij viti reperi llapjan do performoj në kryeqytet.