Lajme

Avni Hyseni nga Peja, në gjendje të rëndë shëndetësore

12/24/2018 22:24
nga:Gazeta Blic

Avni Hysenin i cili dikur ka qenë pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, tani është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Vëllai i tij Adnani ka qit në shitje gjithë pasurinë për ta shëruar Avninë.

Ndërsa kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, e ka vizituar më parë këtë familje dhe u ka premtuar ndihmë atyre.