Sporti

Atletico Madrid – Osasuna, shënohen dy gola të shpejtë

12/14/2019 22:39
nga:Mergim Rreci

Atletico Madrid ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Osasunas.

Los Colchoneros kanë shënuar në minutin e 67 dhe 75 me golat e Moratas dhe Saul, shkruan Gazeta Blic.

Ja të dy golat

VIDEO

VIDEO