Showtime

Atifete Jahjaga vishet me komplete elegante, nuk do ta besoni se si duket

09/14/2018 11:25
nga:Natyra

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka qenë presidentja e parë femër në Kosovë, shkruan GazetaBlic.

Ajo gjatë mandatit të saj ka qenë në qendër të mediave.

Por, gjithashtu ajo që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen ka qenë veshja ekstravagante e ish-presidentes.

Tashmë e liruar nga ky post, Jahjaga është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo së fundi ka hapur fondacionin e saj “Fondacioni Jahjaga”, qëllimi i të cilit është shqyrtimi dhe adresimi i kërkesave të qytetarëve në nevojë.

Dje ‘Fondacioni Jahjaga’ ka organizuar Konferencën e Donatorëve ku kanë marrë pjesë shumë ambasadorë, përfaqësues të organizatave ndërkombëtare, dhe pjesëtarëve të shoqërisë civile.

Në këtë konferencë Jahjaga është duket shumë bukur.

E veshur me kompletet elegante, ajo ka shkëlqyer në mesin e mysafirëve. Që nga koha e lirimit nga posti i presidentes ajo ka ndryshuar mjaft shumë/GazetaBlic/ N.S

07/17/2019 00:40

“Ahmet Isufi iu priu presioneve për keqpërdorimeve në komunë. Le të mbesin me këtë turp”