Showtime

Atifete Jahjaga veç po rinohet, shikoni çfarë trupi e ka bërë

02/12/2019 12:27
nga:N S

Ish presidentja Atifete Jahjga ka publikuar disa imazhe të reja nga Bjeshkët e Sharrit, shkruan GazetaBlic.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka ndarë disa foto ku shihet duke u relaksuar me shoqëri.

E veshur me veshje skijimi, ish presidentja ka shijuar rrezet e diellit, dhe po shihet tejet në formë.

U mahnita sot me bukuritë tona natyrore në malet e Sharrit. Vendi ynë ofron mundësi të jashtëzakonshme sidomos në fushën e turizmit malor. Të gjithë ne duhet të përkushtohemi që të ruajmë dhe mbrojmë sa më mirë ambientin tonë.’ ka shkruar ajo në foto.

Shikojeni imazhet:

Ndryshe, Atifete Jahjaga është një grua e fortë dhe e ëmbël njëkohësisht, e cila gjatë mandatit si Presidente herë u konsiderua si tejet e suksesshme, e herë si e dështuar./GazetaBlic/