Showtime

Atifete Jahjaga po e kalon kohën duke luajtur ‘shah’ me babain

03/28/2020 20:46
nga:L I

Në një mënyrë apo tjetër, figurat publike kanë zgjedhur mënyra të ndryshme për të kaluar kohën këto ditë sa jemi të izoluar, shkruan GazetaBlic.

Edhe ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka zgjedhur një mënyrë mjaft të këndshme.

Jahjaga po e kalon kohën me babain e saj duke luajtur ‘shah’.

“1-2″ për babën”, shkruan ish presidentja.

Ajo gjithashtu ka dhënë dhe mesazhin për qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi.

/GazetaBlic