Showtime

Atifete Jahjaga krahë Bill Clinton, por vëmendja diku tjetër

06/11/2019 18:56
nga:Natyra

Sot në Kosovë ishte erdhi ish presidenti i SHBA-ve Bill Clinton, shkruan GazetaBlic.

Atij iu bë një pritje madhështore nga të gjithë.

Ish presidentin amerikan në aeroport u prit nga ish presidentja Atifete Jahjaga dhe Behgjet Pacolli.

Jahjaga, mori vëmendje me veshjen e saj pothuajse si çdoherë.

E veshur elegante në pantolla të zinj, këpucë si dhe një setër ngjyrë të bardhë rreth belit me një shirit me ngjyrë të zezë, Jahjaga u duk një zonjë.

Atifete Jahjga, ka ndryshuar tejet shumë krahas ndryshimeve në fytyrë ajo  ka bërë edhe linja trupore që çka do që vesh po i rrinë bukur.

Shikoni fotot dhe binduni edhe ju.

/GazetaBlic/

 

11/19/2019 11:17

Aktori i famshëm do ta luajë Bill Clintonin në filmin për skandalin seksual që parapriu intervenimin në Kosovë