Sporti

Atdhe Nuhiu kërkohet nga tri skuadra evropiane

07/17/2017 16:14
nga:Gazeta Blic

Dy klube të njohura angleze dhe një klub nga Rusia janë të interesuara për sulmuesin e Përfaqësueses së Kosovës, Atdhe Nuhiun.

Mediet e huaja raportojnë se Fulhami, Boltoni dhe Spartaku i Moskës janë të interesuara për reprezentuesin e Kosovës.

Nuhiu, i cili në sezonin e fundit ishte pjesë e Championship të Anglisë, duket se është afër për të nisur një eksperiencë të re në futbollin evropian.

06/10/2018 14:55

Eroll Salihu: Fadil Vokrri ka qenë dhe do të mbetet sinonim i futbollit të Kosovës