Sporti

Atalanta – Inter, formacionet zyrtare

04/14/2018 19:54
nga:Lorik J

Atalanta dhe Inter takohen sonte në Stadio Atleti Azzurri d’Italia.

Ekipet do të luajnë me fillim nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 32’të të Serie A, shkruan GazetaBlic

Interit i duhet fitorja për të vazhduar misionin ‘Champions League’, ndërsa një fitore e mundshme e vendasve, do të rriste shanset e tyre për Europa League.

Ja formacionet titullare:

03/23/2019 16:00

Interi kërkon yllin e Barcelonës