Sporti

Atalanta dhe Inter ndajnë pikët

04/14/2018 22:45
nga:Lorik J

Atalanta dhe Inter kanë barazuar në sfidën e xhiros së 32’të të Serie A.

Ndeshja mes dy skuadrave ka përfunduar me rezultatin e barabartë 0-0, shkruan GazetaBlic

Gjatë 90 minutave u zhvillua një ndeshje me pak raste shënimi, me Atalantan që qarkullonte më shumë topin në zonën e Interit.

Pas këtij duelit, Interi ndodhet në vendin e pestë me 60 pikë, kurse Atalanta në pozitën e tetë me 49 pikë të grumbulluara.

/GazetaBlic/

03/21/2019 23:59

Argjentinë-Venezuelë, lajm i madh për tifozët e Messit