Showtime

Artisti i radhës konfirmon pjesëmarrjen në ‘Sunny Hill’

07/15/2019 22:08
nga:Y Ramadani

‘Sunny Hill Festival’ ka konfirmuar emrin e këngëtarit të radhës.

Skena e ‘Sunny Hill Festival’ pritet që edhe këtë vit të ndizet nga performanca e artistëve, shkruan lajmi.net.

Edhe këtë vit ky festival ka mbledhur këngëtarë dhe Dj të mëdhenj jo vetëm nga arena vendore por edhe ajo ndërkombëtare.

Emri i fundit që iu shtua listës së performuesve është ai i reperi Buta, këtë e konfirmoi faqja zyrtare e ‘Sunny Hill Festival’ përmes një postimi në Instagram.