Showtime

Arta Nitaj vazhdon të sjell imazhe joshëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

07/03/2020 12:48
nga:M K

Bukuroshja Arta Nitaj bëhet gjithmonë temë e mediave rozë kur është fjala për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Ajo është bërë tashmë një blogere e njohur, e cila ndiqet nga mijëra fansa në llogaritë e saj shkruan Telegrafi, përcjell GazetaBlic.

Së fundmi, modelja u ka treguar ndjekësve se ka vendosur t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi, bashkë me shoqet e saj.

Ato kanë shkuar në jug të Shqipërisë, gjersa nuk kanë hezituar të ndajnë me ndjekësit disa imazhe atraktive në bikini.

Arta publikoi së fundmi për ndjekësit e saj disa fotografi mjaft prvokuese, ku shihej me veshje të hapur, teksa vinte në pah linjat trupore.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

07/31/2020 10:31

Arta Nitaj një super femër, lë pa koment me këtë dukje