Showtime

Arta Nitaj provokon me foton e radhës, bluza e shkurtër i zbulon…

06/03/2020 08:39
nga:N S

Aktorja, Arta Nitaj vazhdimisht tregon fizikun e saj me imazhet që publikon.

Në rrjetet sociale, ajo ësthë aktive me postime të ndryshme por më shumë nga përditshmëria e saj, shkruan portali GazetaBlic.

Nga fotot që publikon, shpesh zgjedh ato që janë më provokative këtë gjë e ka bërë në fotografinë e fundit që ka postuar.

Me bluzën e shkurtër, Arta ka ekspozuar barkun ku ka zbuluar vathin në kerthizë. Prej 229 mijë ndjekësve të saj mori pëlqime dhe komente të ndryshme.

/GazetaBlic/

View this post on Instagram

Brand new season 🤫 @andidecani 📸

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on

07/08/2020 16:17

Arta Nitaj poston video në palestër: S’ka virus, bravo Lab