Showtime

Arta Nitaj nuk ndalet me postime nga Dubai, i del gjoksi jashtë në fotot e fundit

03/09/2020 15:30
nga:N S

Aktorja, Arta Nitaj vazhdimisht po shfaqet provokuese në postimet e saj.

Ajo është duke pushuar në Dubai, tashmë një kohë, shkruan GazetaBlic.

Po ashtu, Nitaj po publikon momente nga përditshmëria e saj ku mund ta shohim në palestër, ndeja dhe në plazh. Nga momentet që zgjedh t’i postojë me fansat shpesh tregon edhe nga asetet .

Së fundi, ka postuar fotografi, duke treguar gjoksin. Arta, mori komente nga më të ndryshmet në këto foto.

/GazetaBlic./

 

05/21/2020 09:50

Arta Nitaj bën lëvizje provokuese duke kërcyer