Showtime

Arta Nitaj me veshje super të shtrenjtë, do habiteni vetëm me çmimin e çantës

03/29/2020 13:20
nga:N S

Aktorja, Arta Nitaj jeton një jetë luksoze.

Duke u nisur nga pushimet në vende të shtrenjta, po ashtu edhe veshjet, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, në Instagram është publikuar një imazh i aktores ku mund ta shohim me veshje super luksoze.

Arta, ka veshur një këmishë, kapelë sportive si dhe një çantë duke mos lënë anash edhe bizhuteritë.

Për ju që nuk e dini, vetëm çanta e saj kushton 1,390 euro.

 

06/04/2020 12:10

Arta Nitaj me imazhe joshëse në veshje sportive, ky detaj merr vëmendje