Showtime

Arta Nitaj lë pa fjalë me paraqitjet nga Dubai, vera për të s’ka mbaruar!

10/09/2019 18:04
nga:L I

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj përveç aktrimi është komentuar shpesh edhe për paraqitjet e saj, si dhe jetën private, shkruan GazetaBlic.

Nitaj së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Pozat e fundit nga Dubai të Artës lënë pa fjalë me linjat aq tërheqëse, ndërsa nuk lë pa ekspozuar asetet trupore.

Në foton të cilën e ka postuar në Instastory Arta duket tejet joshëse e veshur në të bardhë ndërsa e ka bërë ‘nxehtë’ tash kur edhe sezona e verës ka përfunduar.