Showtime

Arta Nitaj i gëzohet suksesit të këngës ” PHANATOM”, shihni se çfarë bën

01/14/2021 11:59
nga:G C

Aktorja e njohur, Arta Nitaj, ishte pjesë e videoklipit të këngës më të re nga Butrint Imeri “Phanatom”.

Kjo këngë ka arritur sukses të madh, kështu duke marrë 10 milion klikime në kanalin Youtube, shkruan GazetaBlic.

Pa dyshim, përveq Butrintit edhe Arta Nitaj i’u gëzua shumë këtij lajmi dhe këtë e bëri të ditur përmes një Instastory.

Ajo shpërndau këngën me mbishkrimi “10 Million” duke i bashkangjitur disa ’emoji’ të zjarrit./GazetaBlic/