Showtime

Arta Nitaj harron Endritin tani në krahët e fituesit të Big Brother

06/19/2017 17:55
nga:R A

Që prej shfaqjes së saj në showbizin shqiptar, në rolin e Xhesikës tek seriali O sa mirë, Arta Nitaj ka tunduar mediet rozë dhe rrjetet sociale.

U përfol për lidhjen dhe ndarjen e saj me djalin e Hashim Thaqit, gjë që nuk u pohua po as nuk u mohua nga dyshja.

Tani ajo shfaqet në një club nate në Prishtinë në krahët e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj.

A kanë nisur diçka në horizont ata, apo thjesht miqësi!

06/16/2018 12:49

Xhesika e ‘O sa mirë’: Mashkull si Ronaldo në Kosovë nuk ka