Showtime

Arta Nitaj ‘godet’ nga palestra: Ushtroni më shumë, hani m** më pak

03/05/2020 21:39
nga:N S

Arta Nitaj ka një mesazh për gjithë ata që merren me të.

Arta Nitaj javët e fundit ka qenë kryetemë e medieve rozë, për shkak të raportimeve se është shoqëruese e mysafirëve në një klub në Dubai.

Pas kësaj, aktorja kishte reaguar duke e mohuar një gjë të tillë si dhe kërcënoi mediet me padi.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në InstaStory, në të cilën shfaqet duke ushtruar në palestër dhe la një porosi.

“Ushtroni ma shume, hani *** ma pak”, janë fjalët e saj.

05/21/2020 09:50

Arta Nitaj bën lëvizje provokuese duke kërcyer