Showtime

Arta Elezaj sjell video provokuese nga pushimet

07/15/2020 22:57
nga:L I

Ajo u bë e njohur falë serialit vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për Arta Elezajn e cili pati rolin e “Xhakartës”.

Pasi u largua nga “O sa mirë”, ajo vazhdoi në Shqipëri në emisionin “Duplexx” por që edhe aty u largua shumë shpejt dhe tashmë aktorja nuk po merret më me aktrim.

Por, Elezaj tani po tërheq vëmendjen çdo herë e më shumë me jetën luksoze që po shfaqë në rrjete sociale, ku markat më të shtrenjta ndodhen në garderobën e saj.

E së fundmi, ajo ka nisur pushimet ndërsa po sjell poza në bikini, ndërsa ka theksuar format e bollshme trupore.