Showtime

Arta Elezaj e bën edhe këtë, pozon pa reçipeta ekspozon gjoksin publikisht

07/09/2020 19:36
nga:N S

Aktorja, Arta Elezaj është një nga fytyrat publike e cila merr vëmendje me jetën luksoze cilën e jeton.

Ajo çdoherë shihet e veshur me rroba të shtrenjta, makina deri te pushimet, shkruan portali GazetaBlic.

Por këto janë pak nga ana e aktores, ajo shfaqet edhe provokative në veshjet e saj.

Arta, në një nga postimet në Instagram ka postuar foto me veshjen e ngushtë por ajo se çka mori vëmendje ishte se nuk ka veshur reçipeta dhe ka ekspozuar gjoksin.

 

10/20/2020 10:55

Arta Elezaj shpenzon mbi 30 mijë euro në orën luksoze