Sporti

Arsenali nuk ndalet, vihet pas Coutinhos

08/03/2019 11:15
nga:M K

Arsenali nuk di të ndalet në këtë merkato verore.

Pas blerjes së Nicolas Pepe nga Lilë për 80 milion euro, skuadra lodineze tashmë është hedhur në sulm për të transferuar Philipe Coutinhon në formë huazimi.

Sipas asaj që raporton e përditshmja spanjolle “Sport”, Barcelona dëshiron ta shesë Coutinhon, madje thuhet se janë të gatshëm edhe që ta lejojnë largimin në formë huazimi.

Në fakt me ardhjen e Griezzmanit sulmi i Barcelonës është i mbipopulluar dhe largimi i brazilianit nga “Camp Nou” duket i pashmangshëm.

05/15/2020 21:12

S’ka oferta për Coutinhon