Sporti

Arsenal – Rennes, formacionet zyrtare

03/14/2019 20:08
nga:Lorik J

Arsenal dhe Rennes takohen sonte takohen në ‘Emirates’

‘Topçinjtë’ dhe Rennes ndeshen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të ndeshjes kthyese të fazës së eliminimit direkt të Europa Leagues, përcjell GazetaBlic.

Skuadra e Rennes ka fituar ndeshjen e parë me rezultatin 3-1.

Pak para fillimit të takimit janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Ja përbërjet: