Sporti

Arsenal ka gati ‘bombën’, Wenger afër transferimit të super sulmuesit të PSG

01/13/2018 16:02
nga:Lorik J

Arsenali ka shprehur interesim për Angel Di Maria të Paris Saint-Germain si sulmuesin që ata duan të zëvendësojnë me Alexis Sanchez, sipas Don Balon.

Kiliani është shumë pranë largimit nga Emirates këtë muaj. Të dy klubet e Manchesterit janë duke ndjekur shërbimet e lojtarit dhe pretendojnë nënshkrimin me të gjatë merkatos së janarit, shkruan GazetaBlic.

Tashmë Arsenali është pajtuar me largimin e tij dhe janë hedhur në sulm për të transferuar Angel Di Marian.

 

12/08/2018 18:04

Arsenali nëpër ‘vrimë të gjilpërës’, Manchester United ‘poker’ ndaj Fulhamit