Sporti

Arsenal deklason Bate Borisov, përfundon pjesa e parë me rezultat të thellë (VIDEO)

12/07/2017 21:53
nga:E.A

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit në mes të Arsenal dhe Bate Borisov, ndeshje kjo që po luhet në kuadër të Ligës së Evropës.

Anglezët janë duke avancuar me tri gola epërsi ndaj bjellorusëve, transmeton Gazeta Blic.

Golat i shënuan Mathieu Debuchy në minutën e 11-të, Theo Wallcot në minutën e 37-të dhe në fund të kësaj pjese shënoi edhe Jack Wilshere.

/GazetaBlic/

12/15/2017 12:37

Tifozët e Arsenalit duan largimin e Xhakës nga klubi