Lajme

Arrihet marrëveshja mes Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, për të garuar së bashku në zgjedhje

01/14/2021 13:44
nga:A. R.

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe u.d. e presidentit, Vjosa Osmani, kanë arritur marrëveshje, për të garuar së bashku në një listë në zgjedhjet e 14 shkurtit, shkruan Gazeta Blic.

Në konferencën për media, që është duke u mbajtur aktualisht, Kurti e Osmani, do të nënshkruajnë marrëveshjen para gazetarëve.

Ndiqeni drejtpërdrejt: