Lajme

Arrestohet pasi pengoi policët që e dënuan në trafik

03/14/2018 13:26
nga:Gazeta Blic

Një i dyshuar mashkull/shqiptar është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Gjilan pasi ka penguar policët në kryerjen e detyrës së tyre.

“Raportohet se është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili ka penguar dhe ofenduar zyrtarët policorë në detyrë gjatë shqiptimit të një kundërvajtje në trafik”, bëhet e ditur përmes raportit policor 24 orësh dërguar mediave.

Pas intervistimit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

12/18/2018 20:16

Dy ‘pensionerët’ që mund të transferohen në Barcelonë në merkaton e janarit