Lajme

Arrestohet një person në Fushë-Kosovë, shërbente kafe gjatë periudhës së Pandemisë

03/26/2020 09:28
nga:Y I

Është arrestuar një person në rrugën ‘Nëna Terezë’ në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti duke mos respektuar masat e ndërmarra ndaj përhapjes së pandemisë COVID-19, është hasur në lokalin e tij duke u shërbyer klientëve pije-kafe.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.