Lajme

Arrestohet dhe dërgohet në psikiatri pasi sulmoi familjen

03/28/2018 11:31
nga:A. R.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Gjilan ka arrestuar një person me probleme psikike, pasi ai kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe familjen.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe familjen e tij. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Pasi që i dyshuari është me probleme psikike është dërguar në repartin e psikiatrisë ku do të jetë nën vëzhgimin e policisë.

04/20/2018 15:32

Arrestohen 10 të dyshuar për cenim të të drejtave autoriale