Showtime

Ariana Fejzullahu si asnjëherë më parë, publikon foto të babait dhe vëllait të saj

02/11/2019 15:26
nga:Natyra

Ariana është gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, shkruan GazetaBlic.

Ajo është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta.

Së fundi, ka ndarë një imazh të babit të saj dhe vëllait, foto kjo e vitit 1990-të.

Shikojeni imazhin:

Ndryshe, Ariana bëhet shpeshherë pjesë e mediave rozë, ajo komentohet për dukjen e saj./GazetaBlic/