Showtime

Argjentina Ramosaj do t’ua ndreq ditën me këto imazhe

06/04/2018 14:46
nga:Gazeta Blic

Argjentina Ramosaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është madje një nga nënat më të bukura dhe më me stil.
Së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar disa fotografi, ku shihet me djalin e saj. Imazhe mjaftë të ëmbla.

Ndryshe Argjentina së fundmi ka lansuar dy bashkëpunime dhe një këngë solo, që shënuan edhe rikthimin e saj në karrierën muzikore, pas një pauze të gjatë.

05/08/2020 18:50

Ndërron jetë tragjikisht mesfushori legjendar argjentinas