Showtime

Argjentina Ramosaj do t’ua ndreq ditën me këto imazhe

06/04/2018 14:46
nga:FL.B

Argjentina Ramosaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është madje një nga nënat më të bukura dhe më me stil.
Së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar disa fotografi, ku shihet me djalin e saj. Imazhe mjaftë të ëmbla.

Ndryshe Argjentina së fundmi ka lansuar dy bashkëpunime dhe një këngë solo, që shënuan edhe rikthimin e saj në karrierën muzikore, pas një pauze të gjatë.

07/22/2019 00:35

Ky është emri i serbit që u arrestua në Lipjan për krime lufte