Showtime

Argjentina Ramosaj së shpejti me videoklip të ri

01/18/2019 14:18
nga:M K

Para gjashtë muajve kishte sjell këngën e fundit para fansave shqiptar të muzikës.

Bëhet fjalë për Argjentina Ramosajn, e cila duket se së shpejti do të vjen me një projekt të ri shkruan Telegrafi.

Kështu së paku mund të themi bazuar në një mesazh të fundit të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

“Një këngë e re në rrugë e sipër”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale duke mos dhënë shumë detaje.

Theksojmë se kënga e fundit e bukuroshes të sjell në bashkëpunim me DJ Geek, “Sekreti” është shikuar mbi 2.5 milionë herë në YouTube.

Ndërkohë, Argjentina është duke shijuar edhe jetën e të qenit e martuar dhe nënë e një fëmije.

07/29/2020 13:11

Fotografitë provokative të disa këngëtareve që publikuan gjatë muajit korrik