Showtime

Ardit Gjebrea sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

06/07/2020 10:17
nga:N S

Ardit Gjebrea sot feston ditëlindjen.

Ishte vetë moderatori i cili e bëri të ditur me një postim në Instagram, shkruan portali GazetaBlic.

Me një imazh familjar me bashkëshorten dhe vajzën, Gjebrea shkroi: ‘Nuk ka më tortë me qirinj sipër, por nga tani e tutje për çdo datëlindje, do të kem një shishe që hapet për të thënë: “Gëzuar”! Është ky falenderimi im për Zotin, që më lë të jetoj me familjen, shoqërinë, ata me të cilët punoj çdo ditë dhe ju që më rrethoni me dashuri.’

Ndryshe, moderatori sot mbush 57 vite. Ai mori urime të shumta nga miqt dhe fansat e tij.

/GazetaBlic/

06/07/2020 17:00

Urimi i Aurela Gaçes me rastin e ditëlindjes së Ardit Gjebresë