Showtime

Ardit Gjebrea me dedikim emocionues për ditëlindjen e të birit!

05/18/2019 19:37
nga:M K

Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më të suksesshëm në Shqipëri. Dita e sotme është një ditë e lumtur për familjen e Ardit Gjebresë.

Sot ka ditëlindjen djali i tij, Jon Gjebrea, i cili ndodhet larg familjes.

Moderatori ka uruar të birin përmes një postimi në llogarine e tij të Instagramit, me një foto ku shfaqen të dy, i cili shpreh mallin e madh që ndjen për të birin.

“Sikur #boston vetëm të paktën për 24 orë të ishte #durres sa të kalonim bashkë ditën e shenjtë për ne, ditëlindjen tënde @jon.gjebrea! Të duam shumë!”- shkruan Arditi.

Jon Gjebrea nuk ka vonuar shumë në përgjigjen e tij, duke u shprehur: “Me zemër aty me ju po festoj. Ju dua pafund”.

Arditi ka postuar në Instastory të tij një foto ku shfaqet me bashkëshorten Anila dhe vajzën e tyre Anna, teksa komunikojnë dhe e urojnë Jonin.

06/07/2020 17:00

Urimi i Aurela Gaçes me rastin e ditëlindjes së Ardit Gjebresë