Showtime

Arbenita tregon gjoksin në kostum të hapur

04/06/2020 09:14
nga:N S

Arbenita Ismajli ka provokuar ndjekësit e saj.

Modelja e njohur shqiptare, njëherësh e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli, po vazhdon me publikimin e fotosesioneve të ndryshme..

Ani pse gjendje e jashtzakonshme ajo ndjekësit nuk po i lë vetëm dhe me ta po ndan fotografi të ndryshme, duke mos munguar as ato provokative.

Së fundmi modelja ka pozuar me një kostum të hapur i cili i zbulon gjoksin pa sytjena.
Komente ka pasur pafund e pëlqimet nuk kanë munguar..

View this post on Instagram

@prettylittlething suit #ad Photo @markbarnfield 🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on