Showtime

Arbenita i bën një kërkesë publike Feros, a do të ia plotësojë reperi?

04/01/2021 20:35
nga:V R

Janë prej çifteve më të përfolura në mediat rozë, të cilët pritet që brenda një kohe të shkurtër të bëhen prindër për herë të parë.

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli kohë më parë kurorizuan lidhjen e tyre dhe tashmë edhe zyrtarish janë burrë dhe grua, përcjell Gazeta Blic.

Ndërsa, jo rrallë herë ata ndan me adhuruesit edhe momente intime dhe imazhe të ndryshme, por këtë herë ishte modelja që ka bërë një kërkes intersante për reperin.

“A mundemi të gjithë ne ta bindim burrin tim që t’i mbaj flokët kështu përgjithmonë, duke qenë se mua më pëlqejnë më shumë kështu?”, ka shkruar Arbenita, duke publikuar edhe një fotografi të Feros./Gazeta Blic

Kështu dukej Cima kur ishte 5 vjeç, Adelina Thaçi poston imazhin e veçantë