Lajme

Arben Gash e quan frikacak Shpend Ahmetin, ja pse

11/14/2017 20:37
nga:M H

Deputeti i Kuvendi të Kosovës nga radhët e LDK-së, Arben Gashi ka shkruar në Facebook rreth debateve që po  zhvillohen për Prishtinë.

Gashi ka thënë se anulimi i debatit nga ana e Shpend Ahmeti tregon se Prishtinën për 4 vite e kanë drejtuar nga selia e partisë, në mënyre ilegale, trasmeton Gazeta Blic.

Shkrimi i plotë:

 

Anulimi i debatit te sontem ne Rubikon te KTV-se, nga ana e Shpend Ahmetit, me arsyetimin se ka vendosur partia, konfirmon dyshimin qe Prishtinen e 4 viteve te kaluara e kane drejtuar nga selia e Partise (ne menyre ilegale).
Prishtines nuk i duhet per kryetar nje frikacak qe komandohet nga struktura joformale!!
Per Prishtinen me dinjitet dhe perfaqesim, duhet ndryshimi.

09/12/2018 22:29

Arben Gashi: Mustafa s’e bëri Asociacionin anti-kushtetues